Denedim-Yazdım

Biri Sessiz Süpürge mi Dedi?

3 katlı ahşap evimin manzarası herkesi kendine hayran bıraksa da bir kusuru var. Gürültü yapma, şöyle koştura koştura temizlik yapma şansım yok:) Çünkü tüm gürültü apartmanın en alt katından bile duyulabiliyor:( Bu durumda sessiz elektrik süpürgesi reklamlarını dikkat kesilerek izliyordum.

Tam böyle bir zamanda Fikri Mühim’den gelen süpürge anketini doldurdum. Kısa bir süre sonra da dünyanın en sessiz ve güçlü süpürgesi iddiası ile Rowenta‘nın ürün tanıtım toplantısına davet aldım. İtiraf edeyim süpürgenin sessiz olması hadi diyelim sessiz ama çekim gücü iyi olmasını sadece reklam kelimeleri olmaya veriyordum.

Toplantıda cici mi cici Ayça Hanım’ın sunumunu dinlerken ister istemez ürüne hayran oldum. Toz torbalı bu Rowenta süpürge bildiğin sessizdi! Hem de ne sessiz! Yemek molası verdiğimizde süpürgenin açık unutulduğunu üzerine dokununca anladık.

Toz torbasız süpürge benim için çok daha önemliydi. Çünkü temizlik sonrası bu konforu istemeyecek hatun bilmiyorum ben. Süpür, toz kutucuğunu çek, boşalt, yerine tak. Oh, mis:)

Üstelik rengarenk. İçimden  kırmızı mı turuncu mu alsam diye geçirmeye başlayıp, Twitter’dan halk oyuna bile sundum o anda:) Kırmızı baskın çıksa da ben Rowenta Silence Force’un turuncusunu edindim:)

Birkaç gün sonra süpürgeme kavuştum. Hiç evi süpürmek için heyecanlanacağım aklıma gelmezdi ama oldu:) Başlıkları, aksesuarları deniyorum bir bir. Çekim gücünü test ediyorum falan, görmeyin yani:) Bu kadar ergonomik bir ürün almayalı epey olmuş.

E boş duru muyum? Arkadaşlarımı davet ettim çaya. Gelin size cici bir şey göstereceğim dedim, görgüsüz gibi:)

Tamam içlenmeyin! Size de bir güzellik yapabilirim. Elimde %30’luk indirim çekleri var. Sağ olsun Fikri Mühim ve Rowenta böyle bir güzellik yaptılar ve bana indirim çeklerinden verdiler. Bunu duyan ve şu sıralar evlilik hazırlıkları yapan Esra “Bu çeki yolla, ben de düğün hediyeni verdim sayayım.” deyince hemen kargoyu aradım:)

Eğer siz de bu indirim çeklerinden isterseniz yazın lütfen.

Bir de Rowenta’nın çevremizdeki seslerin desibelini veren, sesleri eğlenceli bir dille oyunlaştırdığı web sitesini de, fikrini de bir sosyal medyacı olarak beğendiğimi belirteyim.

http://www.findtheforceofsilence.com/tr

Comments (3)

  1. Bizim apartmanada lazım bir tane alt katta bir amcamız var elinde değnek hazır bekliyor 🙂

  2. Heeey ben evlilik hazırlığı yapıyorum 🙂 herkesçe malum ve ben de istiyorum o hediye çeklerinden =)

    Ayrıca eğer dediğin kadar memnun kalmazsam paramı senden isticem haberin olsun 🙂

    Güle eskit =)

  3. ben de yukardaki hikayeyi okudum ve mümkünse eğer rowenta sılence elektrik süpürgesinden almak istiyorum ama sizin yardımınız gerekli şimdiden çok teşekkür ediyorum indirim çeki için ARZU HANIMEFENDİ.

Comment here