Denedim-YazdımManşet

Camper ile yaşadığım deneyim

Pandemi patlak vermezden evvel bir karar vermiştim. Öyle bir bot alayım ki hem ayak bileklerimdeki şişlikleri azdırmasın, hem uzun süre ayakta kalışlarımda beni rahatsız etmesin, hem şık olsun, hem de uzun yıllar kullanayım istedim. Tüm isteklerime cevap veren markayı buldum; Camper Upright. İstiklal Caddesi’ndeki mağazasına gidip denediğim ürünü internetten aldım. Gerçi aklımda siyah olanını almak vardı ama olsun, grisini de sevdim:)

Ben bu alışverişimi tamamladığımda karantina başlamıştı. Haliyle ayakkabılarım bana ulaşmıştı ama giymek pek nasip olmamıştı. Ekim-Kasım aylarında havalar soğuyunca ben de giyinmeye başladım. Ama bu kez de ne olur ne olmaz diye çok sık dışarı çıkmadım. Güzelim botlarımı 4-5 kez anca giyinmiş oldum.

Yine bir sabah botumu giyinmek isterken önünde ufak bir açılma olduğunu gördüm. Çok üzüldüm. Hemen iade koşullarına uygun olarak paketledim ve incelenmek üzere Camper’e gönderdim. Yaklaşık bir aylık inceleme sonrası ürünün iadesini gerçekleştirdiler.

Evet, Camper sen bu saatten sonra lovemarkımsın. Hemen yeni bir mağazaya gidiyorum. Çünkü canım, seninle inanılmaz bir deneyim yaşadım. Teşekkür ederim.

Comment here