Reklam

“Yağları Dize Getirir, Dağları da” diyen Fairy

Procter&Gamble’ın, Türk deterjan pazarına yeni giren markası Fairy, Berna Laçin’i yüz olarak seçmiş. Berna Laçin’in başarılı bir oyuncu, sunucu olduğu kadar mahir bir ev hanımı olduğu da biliniyor. Tam bir Çerkes kızı olan Laçin, bir sıvı bulaşık deterjanı için çok iyi bir tercih.

Benim bu reklamdan bahsetmemin nedenine gelince; dün “1234” numaralı bir çağrı aldım cep telefonumdan. Açınca şöyle bir ses kaydı dinledim. Tam olarak metni yazamayacağım ama şunları dediler özetle;

“Merhaba. Ben Berna Laçin. Fairy şöyle iyi böyle iyi. Alın ve memnun kalmazsanız paranızı iade ediyor.”

Çok şaşırdım. Çünkü cep telefonumdan arınarak bir reklam dinletilmesini hele hele bir deterjan için.. Bana enteresan geldi. Bu arada Fairy’i denedim. Evet, itiraf etmeliyim ellerime zarar vermedi ve memnun oldum sonuçtan.

Comments (4)

  1. ben tanıtımında çalıştım fairy iyi ama paramızı alamadık.çok sıkıntıdayız.lütfen yardımcı olun bu konuda.

  2. yillardir bu tur reklamlari izliyoruz,20 onceki reklamda,uurnde ayni.Simdiki reklam ve urunlerde ayni.Her zaman en iyi ve en etkili o markadir.Tuketicinin gozunu boyamaktan baska bisey degil!

  3. Cep telefonundan aramak bence yanlış. Bu uygulamanın arttığını düşündüğümde telefonlarımızı kapalı tutmaya kadar gidebilir…Sakın beni aramayın 🙂

  4. Emel,

    Haklı olabilirsin:)

Comment here