Pazarlama

Sıfır Ziyan! Diş Macunu Sıyırıcı Geldi:)

Yıllar önce katıldığım bir seminerde uzman evliliklerin bir çoğunun bitiş nedeni olarak gösterilen şeylerin ne kadar basit olduğunu anlatmıştı. Misal diş macununu ortasından sıkma gibi bir nedenden tartışan ve boşanan çiftlerin sayısı hiçte azınsanmayacak sayıdadır demişti. Konuşmayı yapan Senai Demirci bugün Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi‘nde olacak. Program katılıp, ilişikte fotoğrafını gördüğünüz ürünü göstereceğim kendisine:)

Geçenlerde bir arkadaşımla alışveriş yaparken, kasanın yanında gördüğüm küçük aparatın işlevi sadece diş macununun doğru sıkılmasını sağlamak değil aynı zamanda evlilik kurtarmak:)

Bu ürünü akıl eden girişimciyi tebrik etmek gerek. Muhtemelen bu kadar küçücük bir aparatla böyle büyük bir misyon üstleneceğini o da bilmiyordu:)

Comments (9)

 1. Evli olmadığımız için mi satın almadık acaba 🙂

 2. Ev arkadaşlarımız var ama:)

 3. 🙂 İlginç..

 4. Nerede görmüştünüz siz bunu? Almak istedim birden. 🙂

 5. Talha,

  Çetinkaya Mağazaları'nda görmüştüm.

 6. Teşekkürler. En kısa zamanda gidip alıyorum. İsminizi vereyim mi, referans olarak yani? 🙂

 7. Talha,

  Siz bilirsiniz canım:)

 8. arkadaşlar yanlış görmüşsünüz…bu ürün Beyoğlu – İstiklal Caddesi ve Bakırköy – Fahri Korutürk Caddesindeki ERKUL KOZMETİK mağazalarında satılmakta…gidin,alın ve yok ortasından sıktın,yok kenarından sıktın kavgalarına son verin 🙂

 9. Enteresan , ancak daha enteresanı, diş macunundan son zerresine kadar tasarruf etmeyi düşünen biri bu ürüne para vermek yerine mandal kullanmaz mı ? 🙂

Comment here