PazarlamaSosyal Medya

İnteraktif Pazarlama Zirvesi’ndeyim

 

Allah’ım ilk İPZ’nin üstünden beş yıl geçmiş bile. Hey gidi günler deme şansı vermeden, gelişmeler ve yenilikler eşliğinde İPZ 2011 geldi çattı.

İnteraktif pazarlama kavramlarının A’dan Z’ye irdelendiği Türkiye’nin tek organizasyonu olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nin bu yıl 21-22 Eylül 2011’de altıncısı düzenleniyor. “Pazarlama İnteraktiftir” mottosu ile yola çıktı bu yıl zirve.

Pazarlama ve reklam profesyonelleri, ajans yöneticileri ve fikir önderlerinin katıldığı zirvede okyanus ötesinden profesyoneller var. GİA ödülleri de cabası.

Seneler önce Marketing Türkiye dergisi Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu, pazarlama bloggerlarını toplamıştı. 10-15 kişilik bu ekibi ilk keşfeden oydu. Bizimle çok ilgilenmiş ve geçen zaman içinde de ilgisini sürdürmüştü. Şimdi o bloggerların hepsi güzel yerlerde, güzel işlere imza atıyorlar. 6 yıl öncesinden bugüne neler oldu, neler değişti hakkında bir panel var zirvenin 2. günü. Günseli Hanım’ın moderatörlüğündeki panelde ben “Siyasal Sosyal Pazarlama ve Belediyeler İçin Sosyal Medya Kullanımı” konularında konuşmak niyetindeyim.

De hadi buyurun:)

Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan zirve için ayrıntılı bilgiyi İPZ 2011  adresinde bulabilirsiniz…

Comment here