Genel

Her Çağın Kendi Kahramanı Vardır

Teknoloji fütüristi ve trend analisti (Birgün böyle afilli bir ünvanım olur mu acaba?:)) Nils Müller web tabanlı dünyanın geleceğine dair öngörüler ve projeksiyonlar geliştiren süper adamlardan biri. Fikirlerini kendine saklamayan Müller, 06 Kasım’da Mövenpick Otel’de tüm pazarlama sektörünü bir araya getirecek. İçerikler Ağı’ndan Düşünceler Ağı’na geçiş yaptığımızı söyleyen ve biz daha web 2.0’ı özümsemeden,o, web 4.0’ı anlatacak. İşte basiret! Gidip dinleyeceğim ve burdan size de yazacağım.

İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nin bu yıl 3.sü düzenleniyor. İP’da üç önemli konu uzmanlarca anlatılacak, örneklenecek. 

– Mobil Pazarlama
– SEM (Search Engine Marketing) Online Pazarlamanın Bugünü ve Yarını, Google Adsense ile Gelir Yaratın gibi konular işlenecek.
– Display (İnternet Şirketlerine Bi’şeyler Oluyor, İnternet Yayıncılığı ve İçerik gibi konular)

Zirve’de Sosyal Network’ler, IPTV gib konularda olacakmış ama ben en çok netteki aç-kapaları dinleyebileceğimiz yetkili birilerinin konuşmacı olmalarına memnun oldum. Türk Telekominikasyon Kurumu İnternet Dairesi Başkanı Osman Nihat Şen’e iletmemi istediğiniz sorular varsa zevkle sorarım:)

Ayrıca GIA (Grand Interactive Awards) ödüllerinin de sahiplerini bulacağı zirveden, ses kaydı alacağım ve podcast olarak buradan yayınlayacağım. Şimdilik benim cenahtan bu kadar. Telakiy bir dahaki yazıda görüşünceye dek, hoş kalın aziz kariler.

Comment here