Genel

Hay başınıza Hawk kadar taş düşsün e mi!

O hep güzel işler yapar. Son albümünde de geleneğini bozmadı. Güzel işler yapınca şaşırmıyorum da Buzda Dans adlı tepeden tırnağa garip yarışmada onu izleyciler arasında görünce şaşırdım.Başında şapkası, gözünde güneş gözlüğü ile sıkı bir mesaj verdiği açıktı. Bu mesajı almak içinde pazarlamacı olmaya gerek yoktur sanırım.

Onca seyirci arasında, tüm kamuflajına rağmen(!) Yaşar olduğu anlaşılmış ve birden kameralar kendisine dönmüş ve “Aaa Yaşar da burdaymış!” bihaberliği senaryosu oynanırken o da ne? Ekranın altında bir reklam beliriyor.  HAWK güneş gözlüğü reklamı! O yarışmadan sonra da İlhan Mansız’dan menkul modaya uyan Yaşar,  gece-gündüz, yerli-yersiz güneş gözlükleri ile magazin dünyasına düşüyor. Gözündeki gözlüklerin markasını söylemeye hacet var mı?
Hay başınıza Hawk kadar taş düşsün e mi! Madem böyle bir senaryonuz var (-ki bu sadece benim kuruntum da olabilir. Peşinen kabul ediyorum:)) bari doğru adamla çalışın. Yaşar gibi magazine mesafeli biri ile çalışır mı insan? Ben onu ilk gözlükle görünce acaba ne oldu, diye geçirdim içimden. Öyle ya, gözündeki bir şeyi saklıyor olabilirdi ya da utanılacak bir şey yapmış olabilir miydi? Yoksa ne demeye gözlükle gezsindi ki bu çocuk? Abartıyor muyum?
Magazini severim. Son zamanlarda biraz aksatmış olsam da özümde iflah olmaz bir magazin takipçisiyim. Paris Hilton’un yeni iç çamaşırıyla, Hande Ataizi’nin son estetik merkeziyle, Bülent Ersoy’un en son aldığı mücevherle, Doğa Bekleriz’in kulağını yapıştırdığı yapıştırıcıyla, Ebru Şallı’nın kızı İrem’i hangi çocuk mağazasından giyindirdiğiyle, Asena’nın son aldığı ayakkabıyla sandığınızdan da fazla ilgiliyim. Bu nedenle tecrübelerim diyor ki, Yaşar yanlış bir tercih. Öyle diyorsam öyledir ayol. Ben ki bu ülkede magazini sevdiğini söyleyebilen ender Türklerden biriyim:)

Comment here