Genel

Güler misin, ağlar mısın?

Biraz önce mail kutumun, junk kısmına düşen postayı okuyunca, dudaklarımın büzüldüğünü ve ilginç iş kollarının geliştiğini farkettim. Bir de siz okuyun bakalım. Eğer bu firmaya işiniz düşecek olursa, sizin için gerekli iletişim bilgilerini saklarım. Gerçi gerek kalmayabilir. Onlar, kendilerine kimin ihtiyacı olduğunu da bilecek kadar profesyoneldir kesin:) Özellikle son bölümü koyu kıvamda sunmak istedim. Hani gözünüzden kaçmasın diye.

“…… Danışmanlık Özel Araştırma ve Takip Ltd.Şti.
1- Şahıs, kişiler ve şirketlerin adres tespitleri. Şüphelendiğiniz şahıs, kişi, kişiler veya etrafınızdaki rakip firmaların size karşı kullanacakları koz veya düşüncelerin araştırılması.
2- Mülk araştırmaları. Karşı taraftan alacak hakkına sahip olduğunuz taktirde izini kaybettirenlerin bulunması.
3- Günlük birebir takipler, çekimler ve raporlarla bildirim. Şüphelendiğiniz konu, adres, kurum ve kişiler üzerinde birebir takiplerde istediğiniz seçeneklerde (görüntü ses, fotoğraf, telefon v.s.) raporlar ve sunular.
4- Kendinize özel güvenlik sistemleri. İstenilen biçimde, görüntüleme sistemleri, alarm sistemleri dilediğiniz standartlarda.
5- Yakın koruma. Araçlı veya araçsız taşıma ruhsatlı uzakdoğu sporu tecrübesi.
6- Patent araştırmaları, delil tespiti. Firmanızın ismini kullanarak yasa dışı faaliyet gösteren kurumların takibe alınarak tespit edilmesi.
7- Dolandırıcıların bulunması. Etrafınızda dolaşan veya siz ve yakınlarınızın her hangi bir konuda dolandıran şahısların kısa zaman içerisinde bulunması.
8- Kayıp kişi, mülk ve adres tespitleri. Size yakın kişilerin kaybolması halinde, size ait olan mülk ve gereçlerin kaybolması – çalınması halinde veya bulmak istediğiniz kurum veya şahısların adresleri.
9- Aldatma konularının aydınlatılması. Eşiniz, müdürünüz, modelistiniz, ortağınız, yakın dostunuz ve akrabanız v.b. gibi size yakın olan şahıslardan şüpheleniyorsanız size sunulan en sıcak, geniş ve doğru raporlar
10-Taklit mal ve malzemelerin araştırılması sabit yerlerin bulunulması.
Şirketimiz bu ve bunun gibi size problem olan bu ve bunun gibi konularda size yardımcı olacaktır Bize ulaşın! Size problem olan sorunlarınızı şirketimiz halletmekle sorumludur.”

Comment here