Barışarock 2007 İçin Destek ve Dayanışma Fırsatı

Son iki yıldır çok güzel anılarla bu blogda yer bulmasada, verilen emeğe verdiğim değere binaen, ben de Barışarock için bir şeyler yapmak istedim. Arka planda görünmeyen mimarlar çok çalışıyorlar ve kısıtlı imkanlarla ciddi uğraş veriyorlar. Destek vermek ve dayanışma örneği sergilemek isterseniz diye aşağıda bir metin bulacaksınız. Yardımcı olabileceğiniz konularda beni de haberdar ederseniz sevinirim. Sizi bilmem ama eğer bir firma sahibi olsaydım, 3 gün boyunca binlerce gencin ve medyanın bulunacağı bir alan için, “Hedef kitlem orada ben niye orada olmayayım?” cin fikrine kapılırdım.

Bu yıl gene Nev, Bulutsuzluk Özlemi, Gevende, Yaşar Kurt, Moğollar ve Zardanadam için gitmeye değer buluyorum. Yabancı gruplarında sahne alması farklılık olacağa benzer. Hele İran’dan Farzad’ı pek bir merak ediyorum.

**********************************************************

Sevgili Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi BarışaRock’ta 4 senedir işlerimizi kendi kısıtlı imkanlarımızla hallettik. Alanda festival sırasında ve öncesinde birçok şeye ihtiyacımız oluyor. Bunları şimdiye dek evimizden getirdik, tanıdıklarımızdan, destekçileirmizden istedik, dayanışmayla işlerimizi yaptık. Bu sene de imkanlarımız kısıtlı. Yine dayanışmayla işlerimizi halledeceğiz.Aşağıda ihtiyaç listemiz var. Bunlardan tedarik edebileceğiniz olursa en kısa zamanda bize, aşağıdaki adreslerden ve festival sırasında girişteki aktivistler yardımı ile ulaştırabilirsiniz.

Comment here