Genel

Jennifer Simone Macide ya daaaaa

Jennifer Simone Macide ismi size ne anımsatıyor? Hiç bir şey mi? Haklısınız bana da. Sözü bu hanımefendiye bırakalım. Kim olduğunu o bize anlatsın.
“JSM:
-Aslında beni çok iyi tanıyorsunuz. Birkaç ipucu vereyim
* Eski nişanlım Şenol İpek ve adımın aşk dedikodularıyla anıldığı Özcan Deniz’in biseksüel olduğunu iddia etmiştim (Tabi Özcan boş durmayıp hakkımda 100 Bin YTL’lik tazminat davası açmış ya boşverin onu.)
* En eski sevgilim İlhan Doğan’dı ve çok kültürsüz olduğu için ayrılmıştım.
* vee gelelim beni çıkaracağınız en önemli ipucuna. Ben bakireyim ve bunun için elimde belgem de var.
Eee çıkarabildiniz mi beni?”
Çıkardık canım. Sen bizim kırma mankenlerimizden birisin. Özel hayatın beni hiç ilgilendirmiyor açıkçası. Ama ne gariptir ki, TV’si olmayan ben bile senin hakkındaki birçok şeyi biliyorum. Gittiğim yerlerde açık TV varsa haberlerde sen varsın, magazinin gündeminde sen varsın, sabah programlarında sen varsın, öğleden sonra kuşaklarında sen varsın, gazetelerde sen varsın, köşe yazılarında sen varsın. Seninle ilgili haberler bak bakalım kaç başlıktan daha önemli bu ülkede,

Seninle ilgili Internet’teki haber saysısı: 225.000+25.000 (schaffer+schefer)
Marketingist : 71.200
Kardelen Projesi: 63.400
Çarpık kentleşme: 35.700
Töre Cinayetleri: 155.000
Susurluk Olayı: 65.100
Çölleşme: 30.400
Mazlumder: 75.200
Çocuk işçiler: 198.000
Aile içi şiddet: 259.000
Sözde Ermeni Soykırımı: 246.000
Küresel Isınma: 248.000
—————————————————————————————–
Ben aslında tüm bunların dışında bir yazı planlıyordum. Acaba neden gerçek ismini kullanmaz bazı insanlar? Yeni isimleri ile marka olmak için mi? Gizem oluşturmak için mi? Gerçek isimlerini sevmedikleri için mi? Güvenlik nedeniyle mi?…
Yazılarımın altındaki ismim “destan” olarak görünüyor. Maksadım yukarıdaki nedenlerden hiçbiriyle uyuşmuyor:) Ben sadece blog açarken, blog acemisi olduğum için display kısmına bu adı yazmıştım. Kaldı öyle. Soranlara ve eleştirenlere toplu bir yanıttır vesselam.

Comment here