Denedim-Yazdım

Ayak Bakımı Önemlidir

İnsanın belkide en çok aksattığı organı olan ayaklar, belkide en çok bakımı hak eder. Kişisel bakımın olmazsa olmazıdır. Ama nedense ayaklarla ilgilenmek hep en sona kalır. Ancak çok ciddi sorunlar çıkınca ilgimizi çeker. Sağlık problemine dönüşmeden önce yapılacak çok şey vardır oysaki.

Ayakların derilerinin kalınlaşması hem görüntü olarak, hem de dikkat edilmediğinde çatlaklara dönüşebilen bir sorun olarak çıkabiliyor karşımıza. En basit deri sorunu kadınlar için çorapların kaçmasına neden olabiliyor. Daha ileri sorunlardan şimdilik bahsetmek istemiyorum. Zira derisi adeta susuzluktan çatlamış topraklara benzeyen ayakları ve bu nedenle insanların çektiği sıkıntıları görünce, ayaklarımızla ilgilenmemiz gerektiğini hatırlatmak istiyorum.

Ayakların temizliğine, bakımına özen gösterilmemesi sadece kişiyi bağlayan bir sorun değildir.Toplumu ilgilendiren, önemli bir hususiyeti vardır. Bu nedenle ayak bakımıyla ilgili ürünlere özel merakım var. Scholl‘u çıktığı günden beri takip ediyorum. Hakikaten reklamlarındaki gibi bir dokunuşla ayakları pürüzsüzleştirebiliyor mu? Banyolarda kullandığımız törpü, ponza taşından ne kadar farklı? Tüm bunları düşünürken Fikri Mühim ürünü denemem için gönderdi. Yaklaşık 1 haftadır akşamları kullanıyorum.

Derinin ince olduğu noktalara dikkat etmek gerekli kullanırken. Ben dikkat etmedim ve tahriş oldu. Ama ciddi bir durum yok. Bunun dışında itiraf etmeliyim ki çok başarılı bir ürün. Ayaklarımdaki farkı görünce bloga yazı yazma motivasyonu buldum. Gönül rahatlığıyla herkese öneririm.

Benim kullandığım ürün pembe bir Scholl Velvet Smooth Express Pedi Elektronik Ayak Törpüsü Elmas Taneleri adını taşıyordu.

Ayaklarınıza iyi bakın efendim. Deneyimleyenler isterse, yorumlarını burada paylaşabilir.

 

Comment here