Genel

Elinin Hamuruyla Çizme İşine Bulaşmak!


Geçen kış sezonuna girilirken; bot, çizme almak isteyenler alışverişe çıktılar. Modeller çok değişmemekle birlikte, yeni oyuncuları gördüler ve daha önceden tanıdıkları bir markayı görünce, tereddütsüz aldılar. Terlik işinde oldukça iyi olan Polaris, geçen kış sezonuna ayakkabı-bot koleksiyonu ile merhaba dedi. Bu merhaba ile birlikte, terlikteki güvenirliği, botların alınmasına neden oldu diyebilirim. Tasarımlar da fena değildi. Kızkardeşim resmini gördüğünüz modelin kahverengini, ablam siyahını almıştı. Kardeşimden gören arkadaşlarımdan ikisi yine aynı modelin farklı renklerini aldılar.

Ben onları ısrarla uyardım.
– Arkadaşlar! Polaris terlik işinde iyi ama bot bambaşka bir şey. Üstelik ilk defa çıkıyor sahneye. Bence almakta acele etmeyin, dedim demesine ama kızları durdurmak kolay olmuyor çok defa:)
Daha ilk haftadan botun dikişleri attı, su çekmeye başladı. Sonraki iki haftada ise, aşınmaya başlamıştı bile. Üstüne üstlük, değiştirmekte kabil olmadı.
Polaris terlik işinde gerçekten çok iyi. Ama bot konusunda biraz daha çalışması gerekecek gibi. -En azından 8705 adını verdikleri model üstünde.- Terlikteki kaliteyi yakalamak adına.

Comment here