Biliyorum! Biliyorum!

– Bloguma uzun zamandır uğramıyorum.

– Bloga ne olduysa oldu, bi nevri döndü garibimin. O eski ihtişamlı, saçları lüle lüle halinden eser kalmadığı gibi tuhaf bi renge de büründü. O güzelim günlerini borçlu olduğumuz arkadaşlar da ellerini üzerinden çekince, o bana küstü ben ona. ( Bu yazıyı da barışalım diye yazıyorum. Sizde el atsanız makbule geçer:))

– Pagerank’ım bi basamak geriledi. Hiç üzülmedim. (Yalan! Gözlerim doldu, gece uyuyamadım, sabah işe geç kaldım ve sebebini soranlara “Cemre düştü, kimyam bozuldu” diyerek oyaladım.)

-Pazarlamaya ara verdim mi? Yok. Allah’tan o tam gaz. Güzel güzel kitaplar aldım yine. Bitsin, söz, yazacağım buradan.

– Elime süper bir şey geçti. Aklıma neler geldi sormayın gitsin. Şimdi siz şu linke bir tıklayın ama önce kulaklığınızı takıverin. Sonra bana ” Aman Arzu! neler oluyor? Matrix’teki gibi mi olacak herşey? Yoksa yoksa teknoloji hislerimizi yönetmeye kadir mi olacak?” sorularını tevcih edin.

Link burada. Birde unutmayın da sessiz bir ortamda, gözünüz kapalı iken dinleyin açtığınız linki. Sahi diyorum ya hu!

– Bugünlerde biraz meşhurcayım malum. Niye mi?

Neden-1) ( Teşekkürler Ezgi.)

Neden-2) (Teşekkürler Kanat)

– Bir güzeller güzeli kampanya açtık. Bilen bilmeyene, duyan duyamayana duyursun isterim. Bloglarınızdan, sitelerinizden, mail gruplarınızdan duyurmanızı arzu ederim. Varsa bi eksiğimiz onu da iletmenizi rica ederim.

http://www.turkiyecanakkaleokuyor.com/

Ee bir de sizlere çok ama çok teşekkür ederim. Buralarda olduğunuz, okuduğunuz, yorumladığınız, beni merak ettiğiniz için. Seviyorum sizleri. Biliyorum, biliyorum siz de..

:)))))))

Comment here