PR

Çocukların gözünden ‘Miraç’ filmi vizyona giriyor

Kaybettikleri arkadaşlarını bulmak isterken, büyük çaba harcayan bir grup çocuğun macerasını konu alan ‘Miraç’ filmi 21 Nisan’da vizyona girecek.

Ufuk Bayraktar, Meltem Miraloğlu, Arda Şahin gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı film aynı zamanda bir süre önce hayata veda eden Oğuz Oktay’ın da son filmi olma özelliğini taşıyor.

Ufuk Bayraktar
Ufuk Bayraktar

Yapımcılığını Galibarda Fikir Sanat adına Miraç Kazancı’nın üstlendiği film bir macera komedi türü olarak izleyiciyle buluşacak. Yusuf ve Ali’nin kaybettikleri arkadaşları Ahmet’e seslerini duyurmak için ellerinden geleni yapmalarını konu alan film 23 Nisan’da çocuklar ve aileler için iyi bir alternatif olmak istiyor. Müziklerini Rafet El Roman’ın yaptığı filmin yönetmeni ise Enes Hakan Tokyay.

‘23 Nisan Pazar günü aynı zamanda Miraç Kandili’

Filmin yapımcısı Miraç Kazancı ‘Peygamberimizin (s.a.v.) Miraç’a çıkışını çocukların gözünden, onların dünyasından vermeye çalıştığımız bir film oldu. İzleyenlerin bu muazzam olayı çocukların dünyasından görmelerini, izlerken tebessüm etmelerini istedik. 23 Nisan Pazar gününün aynı zamanda Miraç Kandili olması film için oldukça anlamlı oldu. Çocukların aileleri ile birlikte gidip izleyecekleri, beğenecekleri bir işe imza attığımızı söylemek isterim.’ dedi.

Film 21 Nisan Cuma günü Türkiye’de, 25 Mayıs’tan sonra ise Avrupa’da gösterime girecek.

Fragman:

 

Comment here